MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13374351
nr 1337 4351
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Advokaten, Brännstämplad
Kondition: slitage, skadat tyg
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:08:29
13/7 17:56:27